CMC prodao Željezaru sisak, najbolja je vijest koju sam čuo ove godine izjavio je glavni povjerenik Sindikata metalaca Hrvatske-Industrijskog sindikata Predrag Abramović.

“Ovo je najbolja vijest koju sam čuo ove godine. Naša je želja da se sada u što kraćem vremenu ponovo organizira proizvodnja te da što veći broj bivših radnika ponovo dođe na svoja radna mjesta. Još ako se talijanska tvrtka opredijeli za nova ulaganja, mislim da će sisačka Željezara ponovo predstavljati temelj hrvatske metalurške proizvodnje”.

izvorno:t-portal

Leave a Comment

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)

Scroll to Top