Milan Borić, glavni sindikalni povjerenik u Belišću d.d. i dosadašnji predsjednik Koordinacije izabran je na još jedan četverogodišnji mandat. U Radničkom domu održan je 16. svibnja sastanak Koordinacije SSSH za povjerenike multinacionalnih kompanija. Glavna tema sastanka, pored izbora predsjednika Koordinsacije, bile su Revidirane smjernice Organizacije za ekonomsku suradnju i razvoj (OECD) za multinacionalne kompanije, o kojima je izlaganje i radionicu održala Kirstine Drew, stučnjakinja u Sindikalnom savjetodavnom odboru pri OEDC-u (TUAC OECD).

Čestitam Kolegi Boriću!
Bilo bi pristojno da se o sindikalnom neradu u Beliscu d.d.odnosno antisindikalnom radu gos.Milana Borica progovori argumentirano i ozbiljno a tada zasigurno taj gospodin nebi mogao biti nikakav sindikalni lidetr.Zbog takvih je sindikat srozan i u njega nitko nema povjerenja .Znam da ce se mnogi sada cuditi ali istina oko Boric Milana i njegovog sindikalnog rada je puno teza nego sto bi ovaj medij mogao podnijeti.Njegov izbor na novi mandat samo je potvrda da u sindikatu nema odgovornosti a svako njegovo priblizavanje medjunarodnim sindikatima bio bi vrhunac sindikalne obmane.
Nemogu to prihvatiti! Svatko ima pravo na svoje mišljenje ali ja cjenim i poštujem Milana kao primjerenog i poštenog sindikalnog aktivistu. Vedran
vedrane
dakako da je vrijedno to sto ostavljate mogucnost da svatko ima pravo na svoje misljenje .neznam na temelju cega dozivljavate Milana Borica kao postenog i primjerenog sindikslnog aktivistu ali vjerujte da za to nemate dovoljno kvalitetnih argumenata i da Vam Vasa ocijena Milana ne drzi vodu.Vedrane kako biste Vi ocijenili sindikalnog lidera koji lazira izbore za predstavnika radnika u nadzorni odbor Belisca d,d. ili recimo kao glavni sindikalni povjerenik 27,11.2008.na trgovackom sudu u osijeku laznim dokumentom sudjeluje u registraciji novog mandata predstavniku raqdnika u nadzornom odboru BELISCA D,D.zakon o radu.Vedrane Vjerujte ovo je samo dio zbog kojeg se o sindikalnom postenju MilN
VEDRANE
Vrijedno je to sto ostavljate mogucnost da svatko ima pravo na svoje misljenje pa tako i moja malenkost ali iskreno Vam moram reci da Vasa ocijena o Milanu Boricu kao sindikalnom lideru ili aktivisti nije realna i ne drzi vodu naprotiv njegov sindikalni rad u BELISCU d.d. je sramotan krajnje stetan i beznacajan jednom rijeci nije vrijedan spomena.U mnogim segmentima morao bi odgovarati i to ne samo on vec kompletan sindikat u kojem on dijeluje.Vjerujte on zna da u beliscu d.d.nitko nevjeruje sindikalistima ne zato sto jesu ili nisu simpaticni vec zato sto su korumpirani sindikalni neradnici.Oprostite na iskrenosti ali vjerujte to je samo dio istine.