Požeški Plamen radnicima povećao plaće i isplatio punu trinaestu plaću

Plamen-aNaime, požeški Plamen je i u prošloj godini radnicima povećao plaće u prosjeku za 11 posto, a onima s najmanjom plaćom 16 posto. Menadžment je ostao na istim plaćama. Radnicima redovito plaćaju prijevoz, a dobili su i uskrsnicu, regres za godišnji, božićnicu i 13. plaću u punom iznosu.

Više na: Večernji list

Leave a Comment

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)

Scroll to Top